WTT Youth Contender Varazdin, Croatia
 

04.09. - 10.09. 2021

   

 

stránka turnaja

 

 U19 Girls' Singles Round of 32    
ILLASOVA Adriana MAGDIEVA Markhabo (UZB) 0:3 (-8,-5,-10)
       
 U19 Girls' Singles Groups    
CINCUROVA Ema PRANJKOVIC Naomi (GER) 2:3  
CINCUROVA Ema PANFILOVA Maria ^^ (RUS) 0:3  
STULLEROVA Eliska MITROFAN Luciana (ROU) 0:3  
STULLEROVA Eliska BALDWIN Mari (ENG) 2:3  
ILLASOVA Adriana KLEMPEREROVA Anna (CZE) 1:3  
ILLASOVA Adriana MATIJASEC Janja (CRO) 3:2  
       
 U17 Girls' Singles Round of 16    
ILLASOVA Adriana IVANOVA Anastasiia (RUS) 1:3 (-3,8,-7,-9)
       
 U17 Girls' Singles Round of 32    
ILLASOVA Adriana POLONYI Nora (HUN) 3:2 (11,7,-7,-13,5)
       
 U17 Girls' Singles Round of 64    
STULLEROVA Eliska GHORPADE Yashaswini Deepak (IND) 0:3 (-8,-6,-3)
       
 U17 Girls' Singles Groups    
BITOOVA Michaela ZAHARIA Elena (ROU) 0:3  
BITOOVA Michaela POLONYI Nora (HUN) 1:3  
ILLASOVA Adriana REBIC Zrinka (CRO) 3:1  
ILLASOVA Adriana SFERLEA Alesia Sofia (ROU) 3:0  
DAROVCOVA Nina PAPADIMITRIOU Malamatenia (GRE) 0:3  
DAROVCOVA Nina ADAMIK Csenge (HUN) 2:3  
STULLEROVA Eliska BOROVEC Bruna (CRO) 1:3  
STULLEROVA Eliska ELLIS Bethany (ENG) 3:1  
CINCUROVA Ema VIDAKOVIC Marla (CRO) 1:3  
CINCUROVA Ema MIKHAILOVA Daria (RUS) 0:3  
       
 U15 Girls' Singles Round of 32    
DAROVCOVA Nina BOKOVA Aleksandra (RUS) 1:3 (7,-5,-8,-7)
BITOOVA Michaela GRIESEL Mia (GER) 0:3 (-7,-6,-6)
       
 U15 Girls' Singles Groups    
MOLNAROVA Emma SAINI Suhana (IND) 0:3  
MOLNAROVA Emma PETER Sarah (GER) 0:3  
KUBJATKOVA Alica IVANOVA Anastasiia (RUS) 0:3  
KUBJATKOVA Alica MATHAN RAJAN Hansini ^^ (IND) 0:3  
BITOOVA Michaela MOLNAR Kendra (HUN) 0:3  
BITOOVA Michaela PUSTAJ Victoria (CRO) 3:0  
DAROVCOVA Nina MOLTARA Enya (SLO) 1:3  
DAROVCOVA Nina JIFCU Bianca Andreea ^ (ROU) 1:3  
DAROVCOVA Nina DOHOCZKI Nora (HUN) 3:0  
       
 U13 Girls' Singles Groups    
MOLNAROVA Emma HOLEJSOVSKA Anna (CZE) 2:3  
MOLNAROVA Emma BAIASU Andreea (ROU) 0:3  
MOLNAROVA Emma MISKIC Franka (CRO) 3:0  
KUBJATKOVA Alica KAMALOVA Arujan (UZB) 0:3  
KUBJATKOVA Alica MATHAN RAJAN Hansini ^^ (IND) 0:3  
KUBJATKOVA Alica BENKO Lana (CRO) 3:0  
       
 U19 Boys' Singles Groups    
DOUBEK Kristian GIOVANNETTI Tommaso (ITA) 0:3  
DOUBEK Kristian MORAVEK Radim (CZE) 0:3  
GOLDIR Jakub SZANTOSI David (HUN) 0:3  
GOLDIR Jakub PANOV Nikita (UZB) 3:0  
GOLDIR Jakub GOHAIN Agniv Bhaskar (IND) 1:3  
       
 U17 Boys' Singles Round of 32    
ARPAS Samuel LAFFINEUR Louis (BEL) 1:3 (-4,9,-10,-10)
       
 U17 Boys' Singles Round of 64    
GOLDIR Jakub VAN DESSEL Mael ^^ (LUX) 0:3 (-9,-7,-8)
       
 U17 Boys' Singles Groups    
GOLDIR Jakub VEKIC Leo (CRO) 1:3  
GOLDIR Jakub WANTZ Gene (LUX) 3:1  
ARPAS Samuel BANNIKOV Vladislav (RUS) 3:2  
ARPAS Samuel HAMBLETT James Arran (ENG) 3:0  
       
 U15 Boys' Singles Quarterfinal    
ARPAS Samuel BUJOR Dragos Alexandru (ROU) 0:3 (-9,-7,-10)
       
 U15 Boys' Singles Round of 16    
ARPAS Samuel HERSEL Noah (GER) 3:1 (6,4,-7,1)
       
 U15 Boys' Singles Round of 32    
FLORO Damian CHIRITA Iulian (ROU) 0:3 (-4,-4,-2)
ARPAS Samuel CSERI Adam (HUN) 3:2 (-12,-12,8,11,3)
       
 U15 Boys' Singles Round of 64    
FLORO Damian SLANY Martin (CZE) 3:1 (5,-6,8,10)
KOKAVEC Pavol GIRLINGER Benjamin (AUT) 0:3 (-8,-9,-10)
       
 U15 Boys' Singles Groups    
ARPAS Samuel GIRLINGER Benjamin (AUT) 3:0  
ARPAS Samuel GUPTA Atherva (IND) 3:1  
KOKAVEC Pavol PODOBNIK Miha (SLO) 0:3  
KOKAVEC Pavol DENNISON Joseph Mark (ENG) 3:1  
FLORO Damian HERSEL Noah (GER) 3:1  
FLORO Damian DENNISON Adam James (ENG) 3:2  
       
 U13 Boys' Singles Round of 16    
FLORO Damian HODINA Petr ^^ (AUT) 1:3 (-6,-10,6,-2)
       
 U13 Boys' Singles Groups    
FLORO Damian MARTINEZ Oriol (AND) 3:0  
FLORO Damian PAUREVIC Patrik (CRO) 3:0  
FLORO Damian PODAR Robert (ROU) 3:1  
KOKAVEC Pavol HASPEL Matej (GER) 1:3  
KOKAVEC Pavol ADLAKHIYA Jatin Dev (IND) 2:3  
KOKAVEC Pavol VALE Deni (CRO) 3:1