Kompletné výsledky
Muži |
|
Ženy |
|
|
|
|
|
|
|
Por. |
Priezvisko a meno |
Klub - oddiel |
|
Por. |
Priezvisko a meno |
Klub - oddiel |
1. |
Truksa Jaroslav |
Caen (FRA) |
|
1. |
Budayová Renáta |
Villach (AUT) |
2. |
Benč Peter |
UKF Nitra |
|
2. |
Lučenková Viktória |
Virton (BEL) |
3. - 4. |
Illáš Erik |
Maribor (SVN) |
|
3. - 4. |
Drotárová Lívia |
Valaliky |
3. - 4. |
Lelkeš Zoltán |
Rača |
|
3 .- 4. |
Medříková Jana |
ŠOG Nitra |
5. - 8. |
Baláž Michal |
ŠKST Bratislava |
|
5. - 8. |
Lazarčíková Simona |
Topoľčany |
5. - 8. |
Zajíc Miroslav |
ŠKST Bratislava |
|
5. - 8. |
Bakaiová Tatiana |
Villach (AUT) |
5. - 8. |
Medvecký Ján |
Hodonín |
|
5. - 8. |
Suletyová Zuzana |
ŠOG Nitra |
5. - 8. |
Grigel Roman st. |
Domino Nitra |
|
5. - 8. |
Adámeková Martina |
Topoľčany |
9. - 16. |
Ištokovič Marián |
UKF Nitra |
|
9. - 10. |
Rajtoková Pavlína |
Malacky |
9. - 16. |
Žoldoš Petr |
UKF Nitra |
|
9. - 10. |
Belianská Nina |
Topoľčany |
9. - 16. |
Gasymov Eľčin |
Rača |
|
11. - 15. |
Hippíková Veronika |
Topoľčany |
9. - 16. |
Michalka Dušan |
Hausham (GER) |
|
11. - 15. |
Malá Denisa |
Viktória Trnava |
9. - 16. |
Krajčík Róbert |
Altdorf (GER) |
|
11. - 15. |
Sekerová Táňa |
Viktória Trnava |
9. - 16. |
Peko Ivan |
Union Ybbsitz (AUT) |
|
11. - 15. |
Bútorová Benedikta |
Topoľčany |
9. - 16. |
Joanidis Peter |
Domino Nitra |
|
11. - 15. |
Danová Alžbeta |
Topoľčany |
9. - 16. |
Urban Miroslav |
Domino Nitra |
|
16. - 20. |
Hrubšová Mária |
Viktória Trnava |
17. - 32. |
Filaga Marcel |
N. Zámky |
|
16. - 20. |
Takáčová Zuzana |
Valaliky |
17. - 32. |
Laczo Marcel |
Topoľčany |
|
16. - 20. |
Kasanová Petra |
ŠOG Nitra |
17. - 32. |
Sekera Tibor |
ŠKST Bratislava |
|
16. - 20. |
Kováčiková Martina |
Trenčín |
17. - 32. |
Burza Slavomír |
N. Mesto |
|
16. - 20. |
Maurerová Michaela |
Čaňa |
17. - 32. |
Karas Dávid |
N. Zámky |
|
|
|
|
17. - 32. |
Majerčík Ľubomír |
Zvolen |
|
|
|
|
17. - 32. |
Slováčik Andrej |
Malacky |
|
|
|
|
17. - 32. |
Čukan Michal |
UKF Nitra |
|
|
|
|
17. - 32. |
Mihálik Slavomír |
Zvolen |
|
|
|
|
17. - 32. |
Tagaj Juraj |
Zvolen |
|
|
|
|
17. - 32. |
Hupka Peter |
sv. Jur |
|
|
|
|
17. - 32. |
Jurika Miroslav |
N. Mesto |
|
|
|
|
17. - 32. |
Karas Andrej |
N. Zámky |
|
|
|
|
17. - 32. |
Kevický Andrej |
UKF Nitra |
|
|
|
|
17. - 32. |
Klačanský Tomáš |
Topoľčany |
|
|
|
|
17. - 32. |
Papcún Milan |
Valaliky |
|
|
|
|
33. - 48. |
Hrčka Daniel |
Zvolen |
|
|
|
|
33. - 48. |
Čerman Tomáš |
Topoľčany |
|
|
|
|
33. - 48. |
Gajdoš Richard |
N. Zámky |
|
|
|
|
33. - 48. |
Žák Rastislav |
N. Mesto |
|
|
|
|
33. - 48. |
Kopecký Jakub |
Topoľčany |
|
|
|
|
33. - 48. |
Koreň Peter |
Ivánka |
|
|
|
|
33. - 48. |
Kresánek Mikuláš |
sv. Jur |
|
|
|
|
33. - 48. |
Medřík Miloš |
ŠOG Nitra |
|
|
|
|
33. - 48. |
Mego Pavol |
ŠOG Nitra |
|
|
|
|
33. - 48. |
Mičega Tomáš |
Trenčín |
|
|
|
|
33. - 48. |
Opet Ladislav |
N. Mesto |
|
|
|
|
33. - 48. |
Paluš Matej |
Trenčín |
|
|
|
|
33. - 48. |
Prugler Richard |
Ivánka |
|
|
|
|
33. - 48. |
Rehák Ladislav ml. |
N. Mesto |
|
|
|
|
33. - 48. |
Šicko Marián |
N. Mesto |
|
|
|
|
33. - 48. |
Tomáš Janko |
ŠOG Nitra |
|
|
|
|
49. |
Vass Róbert |
Topoľčany |
|
|
|
|
|