2018 Serbian Junior & Cadet Open
ITTF Junior Circuit
19.09.
-
23
.
09
. 201
8
SINGLES
ITTF Juniors
stránka turnaja
Junior Boy's Teams
(Qual Groups)
Slovakia 2
Croatia
0:3
IVANCO Felix
SVK
BAN Ivor
CRO
0:3
PACH Kamil
SVK
SANTEK Leon
CRO
2:3
JASAROVIC Alan
MNE
BOROVNJAK Filip
CRO
1:3
Slovakia 2
India 1
0:3
JASAROVIC Alan
MNE
SHAH Manush Utpalbhai
IND
0:3
PACH Kamil
SVK
ALBUQUERQUE Raegan
IND
1:3
IVANCO Felix
SVK
JAIN Anukram
IND
1:3
Slovakia 1
Mixed 1
0:3
KLAJBER Adam
SVK
PANAGITGUN Yanapong
THA
0:3
DELINCAK Filip
SVK
KRASKOVSKII Aleksandr
RUS
0:3
FECO Samuel
SVK
TIKHONOV Artem
RUS
0:3
Slovakia 1
Serbia 3
3:0
FECO Samuel
SVK
FALB Hunor
SRB
3:0
DELINCAK Filip
SVK
BENKO Akos
SRB
3:0
KLAJBER Adam
SVK
FILIPOVIC Petar
SRB
3:0
Junior Girl's Teams
(Qual Groups)
Slovakia
Mixed 1
3:2
SINKAROVA Dasa
SVK
SAWETTABUT Jinnipa
THA
1:3
LABOSOVA Ema
SVK
POPESCU Luiza
ROU
3:0
TEREZKOVA Jana
SVK
RODRIGUEZ Isabel
ESP
3:0
LABOSOVA Ema
SVK
SAWETTABUT Jinnipa
THA
0:3
SINKAROVA Dasa
SVK
POPESCU Luiza
ROU
3:1
Slovakia
Mixed 2
3:0
LABOSOVA Ema
SVK
KORZUNOVA Karina
RUS
3:1
SINKAROVA Dasa
SVK
PETRIC Ivona
MNE
3:1
TEREZKOVA Jana
SVK
EMELIANOVA Valeriia
RUS
3:1
Cadet Boy's Teams
(Qual Groups)
Slovakia
Romania 1
1:3
GOLDIR Jakub
SVK
ROSCA Mihai
ROU
3:1
SUTIAK Samuel
SVK
IONESCU Eduard
ROU
0:3
GOLDIR Jakub
SVK
KUBALA Nicolas
SVK
ROSCA Mihai
ROU
IONESCU Eduard
ROU
1:3
GOLDIR Jakub
SVK
IONESCU Eduard
ROU
1:3
Slovakia
Bulgaria
3:1
GOLDIR Jakub
SVK
ZAYKOV Stoyan
BUL
3:0
KUBALA Nicolas
SVK
EFTIMOV Georgi
BUL
2:3
GOLDIR Jakub
SUTIAK Samuel
SVK
ZAYKOV Stoyan
BUL
EFTIMOV Georgi
BUL
3:0
GOLDIR Jakub
SVK
EFTIMOV Georgi
BUL
3:1
Cadet Girl's Teams
(Qual Groups)
Slovakia 2
Mixed 2
3:1
WILTSCHKOVA Dominika
SVK
ARAPOVIC Hana
CRO
0:3
CINCUROVA Ema
SVK
WRZOSEK Wiktoria
POL
3:2
WILTSCHKOVA Dominika
SVK
CINCUROVA Ema
SVK
ARAPOVIC Hana
CRO
WRZOSEK Wiktoria
POL
3:2
WILTSCHKOVA Dominika
SVK
WRZOSEK Wiktoria
POL
3:1
Slovakia 2
Mixed 3
1:3
CINCUROVA Ema
SVK
SOW Awa
BEL
1:3
WILTSCHKOVA Dominika
SVK
BIOGRADLIC Dzana
BIH
3:1
CINCUROVA Ema
SVK
WILTSCHKOVA Dominika
SVK
BIOGRADLIC Dzana
BIH
SOW Awa
BEL
2:3
WILTSCHKOVA Dominika
SVK
SOW Awa
BEL
1:3
Slovakia 1
Mixed 1
0:3
VINCZEOVA Laura
SVK
KHURTSILAVA Ksenia
RUS
1:3
STULLEROVA Eliska
SVK
SKUBA Emilia
POL
0:3
VINCZEOVA Laura
SVK
STULLEROVA Eliska
SVK
KHURTSILAVA Ksenia
RUS
SKUBA Emilia
POL
2:3
Slovakia 1
Serbia 2
3:0
STULLEROVA Eliska
SVK
PINKU Marina
SRB
3:2
VINCZEOVA Laura
SVK
VLADIMIROV Minja
SRB
3:0
STULLEROVA Eliska
SVK
VINCZEOVA Laura
SVK
PINKU Marina
SRB
VLADIMIROV Minja
SRB
3:2
Slovakia 1
Bosnia Herzegovina 2
2:3
STULLEROVA Eliska
SVK
HAMZAKADIC Sara
BIH
3:1
VINCZEOVA Laura
SVK
LOVRIC Ema
BIH
1:3
STULLEROVA Eliska
SVK
VINCZEOVA Laura
SVK
HAMZAKADIC Sara
BIH
LOVRIC Ema
BIH
3:2
STULLEROVA Eliska
SVK
LOVRIC Ema
BIH
0:3
VINCZEOVA Laura
SVK
HAMZAKADIC Sara
BIH
2:3