Nahrávam...
bgbgbgbg

Dorastenecké tituly pre družstvá MSK Čadca a KST Raksit

Po krátkej prestávke v programe národných stolnotenisových šampionátov v mládežníckych kategóriách prišli na rad majstrovstvá Slovenska družstiev. Počas uplynulého víkendu sa rozhodlo o tímových tituloch v doraste.
V sobotu 8. júna bojovali dorastenci v nadstavbovej časti extraligy v Kysuckom Novom Meste, kde si najlepšie počínali hráči MSK Čadca. Finálovým turnajom prešli úplne suverénne, keď dvakrát vyhrali na nulu (7:0), raz 6:1 a obhájili titul majstrov Slovenska. Striebro patrí dorastencom domáceho Kysuckého Nového Mesta a bronz získali hráči STO Spoje Bratislava.
Medzi dorastenkami sa tešili stolné tenistky KST RAKSIT, ktoré na vyrovnanom nadstavbovom turnaji prvej štvorky o majstra SR v hale ŠK ŠOG Nitra odsunuli za seba obhajkyne z ŠKST Topoľčany, nad ktorými zvíťazili 5:2. Bronzová pozícia patrí hráčkam STC ŠKS Bratislava.

Majstrovstvá SR družstiev v kategórii dorastencov (8. 6. 2024, MŠK Kysucké Nové Mesto):

Konečná tabuľka nadstavby (o 1. - 4. miesto) extraligy dorastencov 2023/2024:
1. MSK Čadca 3 3 0 0 20:1 8 (2 bonusové body za umiestnenie v dlhodobej časti)
2. MŠK Kysucké Nové Mesto 3 2 0 1 12:9 8 (3)
3. STO Spoje Bratislava 3 1 0 2 7:14 5 (1)
4. ŠK Orion Belá nad Cirochou 3 0 0 3 3:18 3 (0)

Majstrovstvá SR družstiev v kategórii dorasteniek (8. 6. 2024, KST Raksit, Nitra):