Junior
Boys' Teams |
Groups |
|
|
Slovakia |
|
0:3 |
|
DELINCAK Filip |
JUHASZ Patrik HUN |
1:3 |
|
PACH Kamil |
ANDRAS Csaba HUN |
0:3 |
|
KLAJBER Adam |
BOTH Oliver HUN |
2:3 |
|
|
|
|
|
Slovakia |
|
0:3 |
|
KLAJBER Adam |
RASSENFOSSE Adrien BEL |
0:3 |
|
DELINCAK Filip |
KOSOLOSKY Olav BEL |
0:3 |
|
PACH Kamil |
COMELIAU David BEL |
1:3 |
|
|
|
|
|
Slovakia |
|
3:1 |
|
KLAJBER Adam |
YILMAZ Tugay TUR |
3:0 |
|
DELINCAK Filip |
TOK Bilal Selim TUR |
3:2 |
|
PACH Kamil |
MONTES Santiago COL |
2:3 |
|
DELINCAK Filip |
YILMAZ Tugay TUR |
3:1 |
|
|
|
|
|
Junior
Boys' Singles |
Round of 64 |
|
|
DELINCAK Filip |
HAUG Borgar NOR |
1:4 |
(7,-5,-8,-4,-7) |
|
|
|
|
Junior
Boys' Singles |
Round of 128 |
|
|
DELINCAK Filip |
DEGROS Nicolas BEL |
4:2 |
(-8,8,-4,4,10,11) |
FECO Samuel |
KUBIK Maciej POL |
1:4 |
(-7,5,-6,-7,-7) |
CYPRICH Samuel |
QUEK Yong Izaac SGP |
2:4 |
(-9,-2,-3,8,10,-4) |
|
|
|
|
Junior
Boys' Singles |
Groups |
|
|
|
OPREA Dragos Florin
ROU |
1:3 |
|
|
MOKREJS Jan CZE |
3:2 |
|
CYPRICH Samuel |
MARTINKO Tomas
CZE |
0:3 |
|
CYPRICH Samuel |
BARANYAI Domonkos
HUN |
3:1 |
|
CYPRICH Samuel |
SANCHI Tomas ARG |
3:1 |
|
PACH Kamil |
ONDERKA Frantisek
CZE |
1:3 |
|
PACH Kamil |
ANDERSSON David
SWE |
1:3 |
|
PACH Kamil |
RODRIGUES Marco
POR |
3:1 |
|
KLAJBER Adam |
RASSENFOSSE Adrien
BEL |
0:3 |
|
KLAJBER Adam |
CHONG Nicholas
SGP |
2:3 |
|
KLAJBER Adam |
KURMAMBAYEV Sagantay
KAZ |
0:3 |
|
IVANCO Felix |
PUPPO Andrea ITA |
0:3 |
|
IVANCO Felix |
CASTILLO Gustavo
CHI |
0:3 |
|
IVANCO Felix |
KREBS Balint HUN |
3:2 |
|
DELINCAK Filip |
TOK Bilal Selim
TUR |
3:2 |
|
DELINCAK Filip |
NILSEN Henrik NOR |
3:0 |
|
DELINCAK Filip |
KRASHYNSKI Yauheni
BLR |
3:0 |
|
|
|
|
|
Junior
Boys' Doubles |
Round of 32 |
|
|
DELINCAK Filip
KLAJBER Adam |
LIU Yebo CHN
XIONG Mengyang CHN
|
0:3 |
(-9,-9,-9) |
|
|
|
|
CYPRICH Samuel
IVANCO Felix |
ANDRAS Csaba HUN
BOTH Oliver HUN |
1:3 |
(-5,-8,9,-4) |
|
|
|
|
FECO Samuel
PACH Kamil |
PUPPO Andrea ITA
ROSSI Carlo ITA
|
0:3 |
(-8,-4,-5) |
|
|
|
|
Junior
Boys' Doubles |
Round of 64 |
|
|
DELINCAK Filip
KLAJBER Adam |
LEVAJAC Dimitrije SRB
RUKLIATSOU Uladzislau BLR
|
3:0 |
(15,5,8) |
|
|
|
|
CYPRICH Samuel
IVANCO Felix |
OSIRO Pedro SUI
SCHARRER Mauro SUI
|
3:0 |
(8,11,10) |
|
|
|
|
FECO Samuel
PACH Kamil |
NEMACIUC Mihai ROU
ZAMFIR Mihai ROU
|
3:0 |
(7,12,9) |
|
|
|
|
Junior
Girls' Teams |
Groups |
|
|
|
Serbia |
2:3 |
|
SINKAROVA Dasa |
TOMINJAK Radmila SRB |
1:3 |
|
LABOSOVA Ema |
BEZEG Reka SRB |
3:2 |
|
DZELINSKA Julia |
MENGER Andjela SRB |
2:3 |
|
LABOSOVA Ema |
TOMINJAK Radmila SRB |
3:1 |
|
SINKAROVA Dasa |
BEZEG Reka SRB |
1:3 |
|
|
|
|
|
|
|
1:3 |
|
SINKAROVA Dasa |
ZAHARIA Elena ROU |
2:3 |
|
DZELINSKA Julia |
PLAIAN Tania ROU |
1:3 |
|
LABOSOVA Ema |
HUDUSAN Andreea ROU |
3:1 |
|
SINKAROVA Dasa |
PLAIAN Tania ROU |
0:3 |
|
|
|
|
|
Junior
Girls' Singles |
Round of 64 |
|
|
LABOSOVA Ema |
HUANG Yingqi CHN |
1:4 |
(-5,9,-7,-11-,-9) |
|
|
|
|
Junior
Girls' Singles |
Groups |
|
|
LABOSOVA Ema |
POPESCU Luiza ROU |
3:0 |
|
LABOSOVA Ema |
FEJOS Anna ^^ HUN |
3:1 |
|
LACENOVA Renata |
STEPANOVA Gabriela
CZE |
0:3 |
|
LACENOVA Renata |
TENTSER Liubov
RUS |
1:3 |
|
LACENOVA Renata |
RADZIONAVA Anastasiya
BLR |
0:3 |
|
DZELINSKA Julia |
MICHALAK Aleksandra
POL |
0:3 |
|
DZELINSKA Julia |
SKATTET Rikke NOR |
0:3 |
|
DZELINSKA Julia |
MATIUNINA Veronika
UKR |
2:3 |
|
SINKAROVA Dasa |
DARI Helga ^ HUN |
0:3 |
|
SINKAROVA Dasa |
CRISTOBAL Ainhoa
ESP |
2:3 |
|
SINKAROVA Dasa |
FOTIADOU Chrysi
GRE |
3:0 |
|
|
|
|
|
Junior
Girls' Doubles |
Round of 16 |
|
|
LABOSOVA Ema
VUKELIC Marta CRO
|
WEGRZYN Anna POL
WEGRZYN Katarzyna POL
|
1:3 |
(-9,9,-5,-6) |
|
|
|
|
Junior
Girls' Doubles |
Round of 32 |
|
|
LABOSOVA Ema
VUKELIC Marta CRO
|
MONFARDINI Gaia ITA
PRYKHODKO Yaroslava UKR
|
3:1 |
(5,7,-8,3) |
|
|
|
|
Junior
Girls' Doubles |
Round of 64 |
|
|
LACENOVA Renata
ABLAM Katsiaryna BLR
|
CAI Fong-En TPE
CHAN Lu Wen SGP |
0:3 |
(-5,-7,-7) |
|
|
|
|
DZELINSKA Julia
SINKAROVA Dasa
|
BEZEG Reka SRB
TOMINJAK Radmila SRB
|
1:3 |
(-7,7,-8,-4) |
|
|
|
|